Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2013, 18:20   #94
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
Cytat:
W jakim tempie (w godzinach/dniach/etc.) postępuje choroba na przykładach znanych BG z macierzystego sektora bez opóxniania lekarstwami (jeśli w ogóle można ją trochę spowolnić)? Worst, best, avarage case scenario please - jakby ta informacja była już gdzieś podana dla BG to z góry przepraszam za nieuwagę.
Bladzioch takie symulacje robił i wyniki ma. Kiedy przełącza obraz z gogli na holo-ekran godzinne odliczanie w dół sobie pyka w rogu ekranu ostentacyjnie i motywująco

Cytat:
Napisał Campo Viejo Zobacz post
Praha wyśle teksta z zapytaniem do Bladego, żeby SI obliczyła ile dla szczura symulator zarazy daje czasu i tak dalej... [napiszę treść wkrótce] Się okaże od ręki lub potem, czy lepiej kłamać, czy prawdy nie mówić chorym bidulkom :P Bez tych informacji z wszystkich punktów nie mogę w ciemno mówić w tę czy feftę
Uprzejmie donoszę, że Jonasz wynikami dysponuje, bo kilka postów temu (jeszcze u Zbieraczy) zrobił to:

Jonasz wygina blade usta i dodaje kolejne dwie zakładki, wpisuje dodatkowe wskaźniki: masę ciała, potencjalny wiek, intensywność zauważonych objawów. Ego szepcze mu do ucha kolejne pytania, przeprowadza podstawowe symulacje, oblicza prawdopodobieństwo. Wybieleniec kiwa głową. Puszcza odliczanie.


Jak tylko Armiele mnie oświecą, Blady nie omieszka oświecić Praha odpowiednią cyferką
A nawet dwoma, gdyby ktoś był zainteresowany przewidywaniami względem Ortegi.

A DO TEGO: odzyskałam lapka - od dzisiejszego wieczoru lub jutrzejszego rana zaczynam intensywnie ogarniać doka.
 
__________________
"[...] specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat."
obce jest offline