Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2013, 14:46   #38
necron1501
 
necron1501's Avatar
 
Reputacja: 1 necron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodzenecron1501 jest na bardzo dobrej drodze
No ale to jest sesja na żywo. Sam osobiście się przystawiam od dłuższego czasu do poprowadzenia pierwszej w życiu sesji PBF. Przeglądam systemy, myślę nad wstępem itp. przygotowania, ale jakoś raz na jakiś czas wracam do pomysłu horroru. I wtedy zawsze gasi mnie pytanie: Czy można się w ogóle bać podczas czytania? Nie mówię o jakimś głębokim strachu, chodzi mi nawet o namiastkę. Nie mam też na myśli strachu że " moja postać zginie jak nie wymyślę czegoś sensownego", wtedy wystarczy użyć settingu wh40k i gotowe. Celem byłoby wywołanie nutki niepokoju w samym graczu, może nawet strachu wraz z biegiem akcji.

Może potraficie wskazać książkę, która wywoływała w was takie emocje? Nie liczę to na Anonima, w końcu to fan gore jak wspomniał wcześniej w temacie
 
necron1501 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem