Wątek: Wieża gromów
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2007, 19:15   #70
Alien_XIII
 
Alien_XIII's Avatar
 
Reputacja: 1 Alien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie coś
Elf zaczął mówić w swym śpiewnym języku. Dla Kurta i Marvina zrozumiałe mogły być jedynie imiona "Damaikus" "Coreavatte" i "Motego". Mówił długo dosc roztrzęsionym tonem przygotowując coś na swoją rane ,co gdy wcierał przerywał słowa krótkimi syknięciami.

Zwierze które oglądał Marvin nie przypominało żadnego jakie by znał czy widział kiedykolwiek jakkolwiek. Było skrzyżowaniem małego smoka z aligatorem i psem. Miało długie szpony i wielką paszcze najeżoną ogromnymi zębami i jak widać po ataku na elfa było podstawową bronią stworzenia. Elf dobrze zasadził cios gdyż badając zwierze można było stwierdzić ,że ma bardzo słabą głowę i czaszka jest raczej neiwielkim płatem skóry przykrywającym mózg co przecież w naturze byłoby nie do pomyślenia. Gdy Marvin skończył oględziny i chciał odejść z miejsca usłyszał dziwny syk. Odruchowo odwrócił sie i zobaczył ,że w miejscu gdzie leżało stworzenie została kupka czarnego pyłu idealnie przykrywające miejsce gdzie leżało stworzenie

[user=2771]-Uciekłem z lochu barona Motego. głupi to człowiek i coraz większą mam przez niego odraze to waszej rasy. Szuka ciągle jakiś niewolników by ich sprzedawać. Spotkałem tam pewnego człowieka i imieniu Damaikus ,także znał elfią mowę i podobno nawet samą wieszczke Coreavatte. Był bardzo stary i od małego siedział w niewoli znając nie jeden sekret Motego. Wiedział jak stamtąd uciec jednak musiałem zdobyć jego zaufanie. to śmieszne. Elf próbujący zdobyć zaufanie człowieka. W końcu pokazał mi drogę ucieczki ,ale zapłaciłem wiele za wolność a te stworzenie widac wyczuło skazę jaka przyjąłem na siebie. Musze znaleźć kapłana ,może on mi pomoże. Tak w ogóle to bardzo dziękuje za pomoc. przekaż swoim towarzyszom. Gdzie wyruszacie z rana?[/user]
 
__________________
Great men are forged in fire
it is the privilege of lesser men to light the flame
Alien_XIII jest offline