Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2007, 20:18   #62
Blacker
 
Blacker's Avatar
 
Reputacja: 1 Blacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputację
Ludwig Heintze
Szkielet spojrzał na Ciebie, wykrzywiając żuchwę, w grymasie wyraźnego zadowolenia. Twoje słowa zamiast go zbić z tropu wyraźnie go ucieszyły. Zchował odznaczenia Abwery, i... zasalutował Ci
- Właśnie TO chciałem od Ciebie usłyszeć. Odkąd wstałem szukałem kogoś, kto mógłby mnie poprowadzić. Zanim jednak zaczniesz zawojowywać świat, trzeba by zjednać sojuszników. Mam trochę kontaktów, żywych jak i martwych. Jeśli poważnie chcesz się do tego zabrać, powinniśmy wyruszyć do miasta na wschodzie i to jak najszybciej. W starym teatrze pogadamy z moimi znajomymi, którzy także poszukują nowego Guru...

Wszyscy
Na cmentarz zaczynają spadać pierwsze krople deszczu, rozbijając się o marmurowe nagrobki, przemaczając wszystko i wszystkich oraz zasłaniając horyzont swoją kurtyną
(Mortar - zapał żądnych krwi drechów został ochłodzony przez lodowaty deszcz. Zawrócili z powrotem do wioski)
 
__________________
Make a man a fire, you keep him warm for a day. Set a man on fire, you keep him warm for the rest of his life.
—Terry Pratchett
Blacker jest offline