Wątek: Z mroku...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2007, 21:23   #41
Dakkon
 
Reputacja: 1 Dakkon ma wyłączoną reputację
Zbieracz cofnął rękę, rozejrzał się dookoła jakby sprawdzał czy nikogo innego niema w pobliżu po czym powiedział -No dobra słuchajcie powiem wam wszystko co wiem ale w zamian dacie mi 15 sztuk złota, to wystarczająca zapłata za nadstawienie mojego tyłka, słuchajta więc, mape okolicy możecie znaleźc tu niedaleko na tablicy ogłoszeń- wskazał rozwaloną starą tablice koło drogi -Po okolicy kręcą się różne trepy, Anarchiści podpalają budynki Wolnej Ligi, Harmonium, nasi struże prawa, podchodzą do wszystkiego obojetnie i z dystansem, widziałem nawet jakiegoś dziwnego śmiałka, niski taki do gnoma podobny, ubrany dziwnie, śledziłem go ale... zniknął w uliczce, normalnie rozpłynął się[user=3892]rozpoznajesz czar rozmycia ze szkoly iluzji[/user]. No i te pieprzone krzyki, co jakiś czas ktoś krzyczy, kogoś napdają, kogoś mordują, lepiej tu uważajcie aaa juz napewno nie obnoście się tak z tym złotem bo się jeszcze przejedziecie na tym, no tyle wiem a teraz dawajcie złoto-
 
__________________
"Z zawodu jestem rzeźnikiem, ale bycie poszukiwaczem przygód niewiele się od tego różni. Poprostu mięso, które teraz siekam tasakiem, trochę mocniej wierzga"
Dakkon jest offline