Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2007, 22:17   #118
Diakonis
 
Reputacja: 1 Diakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znany
- Lilly mała zmiana planów, opowiemy Ci jak twój świat przestanie się kręcić w kółko, ale mozesz zanotowac w pamieci ze Calimport poczeka na nasze odwiedziny. - Następnym razem trzeba jej ograniczyć dostęp do wina. Danoeth uśmiechnął się opiekuńczo w kierunku dziewczyny, widział w jej oczach jeszcze efekt alkoholu.
- No widzę Panie Rezist że coś nas łączy. Zresztą chyba nikt nie przepada za tym parszywcem. Musimy się czym szybciej przygotować do drogi, teraz jak sądzę Androgar będzie nam się jeszcze bardziej naprzykrzał. Musielibyśmy wyruszyć czym prędzej i jak sądzę w ukryciu. O naszej ucieczce już wiele osób wie. Szkoda że zostawiłem moje rzeczy w Akademii, no ale najwazniejsze mam przy sobie - W tym momencie drow wyciągnął z pochwy swój drowi sztylet. Nie był wysokiej jakości, ale był z Podmroku. Taka ostatnia pamiątka z ojczyzny.
 
Diakonis jest offline