Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2013, 09:08   #123
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Widać, że z moją percepcją nie jest najgorzej chociaż jesteś osobą na tyle konsekwentną, że nie zauważyłem żadnych "braków". Jak zawsze było na poziomie i w odpowiednim czasie. Szkoda, że tak wyszło, ale skoro masz taką okazję jestem dumny, że chcesz ją wykorzystać. Nikt z nas nie lubi stagnacji czy to w samodoskonaleniu czy też w pracy zawodowej. Świetnie się z Tobą i u Ciebie grało, Campo. Liczę, że nie raz nas odwiedzisz, a może nawet z czasem znowu wrócisz na LI. Jako optymista skończony nie skreślałbym tej sesji. Bardzo fajnie mi się gra Bertem toteż jestem w stanie poczekać ile będzie trzeba. Trzymaj się Campo i powodzenia.

Reszcie dziękuję za grę. Długo będę wspominał nasze knucia i knowania na Google Docku. Był klimat, byli dobrze piszący gracze (i MG rzecz jasna) i nie pozostaje mi nic innego jak czekać na kolejne sesje w tak dobrym gronie. Dzięki jeszcze raz kochani.
 

Ostatnio edytowane przez Lechu : 07-10-2013 o 09:10.
Lechu jest offline