Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2013, 17:12   #27
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Chłopak uniósł bezwładną rękę aby zadać dość oczywiste pytanie. - Jak dostać się na następne piętro?
Zuu odwrócił głowę w stronę Dullhana, a jego oko powędrowało,najpierw na małą wróżkę, a potem na chłopaka. -Trzeba zdać test. -odparł krótko. Była to odpowiedź na tyle niesprecyzowana, że czarnowłosy delikatnie i dosyć speszenie położył rękę z powrotem na stole, zdecydowanie nie pewny, czy był powód pytać w ogóle, skoro nauczyciel niezbyt planuje na cokolwiek odpowiadać.
- Co on sobie myśli!? - spytała rozzłoszczona wróżka latająca wokół chłopaka. Irria migiem podniosła się, aby zadać swoje pytanie. - Hej! To tutejsza moda czy jesteś kaleką!? - Wrzasnęła głośno, nie uzyskując jednak żadnej odpowiedzi. - Pff, że ręki nie mam to nie mogę się zgłaszać!? Też mi rozmówca! - piszczała wyraźnie rozdrażniona, aby po chwili zniknąć w rękach dullahana, który schowany skarb postanowił potrzymać między dłońmi, dopóki się nie uspokoi.
W jego otwartej skrzyni leżał klucz z numerem trzy...
 
Fiath jest offline