Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2013, 14:46   #11
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- Co ty...? Czy właśnie...? - Tadem zdawał się być zdezorientowany cały zajściem.
Zaraz jednak pozbierał się w sobie i wysłuchał opowieści Hour-Man'a. Widać jednak było że wcale go nie przekonał.
- To wydaje się wspaniałym pomysłem, wszystko naprawić w jednym momencie... ale co jeśli zaszkodzimy wszystkim jeszcze bardziej. Co jeśli wywołamy tym jeszcze większą katastrofę? Możemy stworzyć przez przypadek jeszcze gorszego wroga... no i co jeśli wywołamy paradoks? W końcu to właśnie działania Mrocznego doprowadziły mnie to ściągnięcia ciebie tutaj. Wolę wiedzieć z czym walczyć będziemy.
Tadem milczał przez dłuższą chwilę .
- Nazwij mnie tchórzem, ale nie chcę ryzykować, Dolina i jej mieszkańcy już dość wycierpieli. Wracając do pierwszego pytania... Myślałem, że jeśli Mroczny ma podobne zmiennokształtne zdolność, co Hero to jego wygląd ma małe znaczenie. Prawda, wyglądali podobne, ale myślałem, że to tylko przestawienie, by zdenerwować Hero... Fakt, to jego ulubiona forma, ale czasem przez miesiące wyglądał jak typowy elf, jasny włosy, szpiczaste uszy, te sprawy. Raz spędził tydzień jako wilk. Sądziłem, że to nie ma znaczenia. Poza manipulacją czasem i wglądem w wspomnienia, co jeszcze umiesz?
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline