Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2013, 23:04   #10
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Wnętrze świątyni wyglądało w pełni zwyczajnie. Była nieduża i posiadała zaledwie kilka symboli wiary. Przez pewien czas rozprawialiście ze sobą, wymieniając parę zdań na temat pochodzenia, ukazując niektóre fragmenty zdolności, czy zwyczajnie debatując o powierzonym wam zadaniu. W końcu gdy rozmowy powoli ucichły nastała lekka cisza. Zastanawialiście się ile macie jeszcze czekać na pojawienie się informatora. W końcu z pod sklepienia, lekko pomiędzy was opadł średniej postury mężczyzna, cały odziany w czarny strój.


-Wybaczcie, że kazałem czekać wam tak długo czekać, ale zastanawiałem się jak długo będziecie jeszcze ględzić. Byłem pewien, że po informacje zgłoszą się jedni z najlepszych, tymczasem widzę tu grupkę ufnych i lubiących chwalić się sobą szpanerów. Na szczęście obserwuje każde z was od tak dawna, że musielibyście być naprawdę niezwykle utalentowani bym nie uwierzył, że wy to właśnie właściwe osoby. Trudno mi jednak ukryć zawód. Wierzcie mi moje informacje są dla mnie cenniejsze od życia, więc nie zdradzam ich chętnie obcym. To co powinno was teraz interesować to, że ostatnie zabójstwa odbyły się w sąsiedniej wiosce o nazwie Mizuchi. Zginął tam jeden z Joninów wioski ukrytej we mgle. Wyjątkowo znalazł się tam z niejasnych przyczyn i dotąd nie stwierdzono po co w ogóle się do niej wybrał. Wy musicie dowiedzieć się o szczegóły tego zajścia. Jeśli zaś o mnie chodzi to nie znajdziecie mnie, ale wierzcie mi, że zawsze jestem tuż obok. Nie liczcie jednak na wsparcie z mojej strony, tego ostrza używam tylko gdy zostanę wykryty. Zapewniam was, że nigdy o mnie nie słyszeliście i jest to równie mocno zasługą moich zdolności jak i miecza. Wszystko jasne? - Mężczyzna mówił dość szybko, wyraźnie dając wam poczucie jakby zaraz miał zniknąć równie szybko jak się pojawił.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline