Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2013, 19:34   #126
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
I jeszcze ja chcę coś dodać od siebie!

Myślę, że wszyscy to rozumiemy. Są rzeczy ważne i ważniejsze, a okazje trzeba łapać póki nie uciekną. Złapać i trzymać je.
Będzie mi brakowało brodacza gadającego szykiem przestawnym, biednego Gottego, którego los krzywdził, Berta zajmującego się robotą umysłową, Josta rozsądnego myśliwego, Rudiego siedzącego w stanie zawieszenia oraz Eryka, z którym przetrwaliśmy sprawę z kupą

No i tego sigmarowego świata, w którym czułem się trochę jak w komputerowej grze z całkowicie otwartym światem.
Otwarte przygody, otwarty świat, otwarte dialogi, otwarte wszystko. Oby udało się do tego powrócić za jakiś czas

Dzięki wszystkim za grę
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline