Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2013, 14:49   #6
piotrek.ghost
 
piotrek.ghost's Avatar
 
Reputacja: 1 piotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie coś
Peter spojrzał na Rosealie wnoszącą jakieś dziecko i rozejrzał sie po swoim gabinecie.
"Jasne, nie można spokoojnie odejść, już posprzątałem a tu kolejny pacjent, żebym jeszcze był prawdziwym lekarzem a nie poprostu sanitariuszem, ale dobra jak sie mówi A to trzeba powiedzieć B"
-Dawaj tu tego dzieciaka, zobaczymy co da sie zrobić-powiedział podwijając rękawy kurtki.
Przyjrzał się pobieżnie ranom, opatrzył je a potem zniknął za drzwiami, poszedł poinstruować co reszte "personelu" co dalej, nie miał teraz czasu na zabawe w Ostry Dyżur, był umówiony z grupką która przyjechała niedawno, a teraz zbierała sie w strone Nowego Jorku.
"Nigdy nie byłem w nowym Jorku, w wielu miejscach nigdy nie byłem..." pomyślał najwyższy czas to zmienić bo ile można siedzieć na dupie. To pomyślawszy zabrał swoje rzeczy, wyszedł z "kliniki" i skierował sie w strone samochodu.
 
piotrek.ghost jest offline