Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2013, 13:13   #3
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Jasna sprawa Kaduk. Stąd zachęcam zacnych obywateli tejże agory do aplikacji na tę pozycję.

Wiem, że te różne szlaczki, obrazki i dostępność githyanków i wróżek jako grywalnych postaci zwykle uatrakcyjnia rekrutację, ale co zrobić? Wszystko już zostało napisane w rekrutacji ([DnD-Grhwk]"Być paniczem!").

A sama sesja, choćby post nr 1, niech służy za próbkę tego jak składam literki na klawierce.

I odzywać się, bo mi sesja stygnie
Mam już jednego poważnego Kandydata, ale jak naucza guru nastolatków Jonasz Koran-Mekka: TYLKO WOLNY RYNEK. Nie wypada mi zatem inaczej zrobić niż każe Januszewicz i doprowadzić do konkurencji podmiotów.

Albo i nie. Niemniej (polubiłem ostatnio to słowo), zgłaszać się. W razie czego wystawię Wam referencje do roboty i pieczątkę Wrozametu.






Buziaczki,
Panicz
 

Ostatnio edytowane przez Panicz : 15-10-2013 o 13:18.
Panicz jest offline