Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2013, 22:36   #22
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
- Z jakiegoś powodu mam dziwne wrażenie, że nie mówisz mi wszystkiego… Rzeknij no, czy posługiwanie się półprawdami nie podchodzi w tym świecie pod jakieś paladyńskie tabu? – zapytał blondyn, choć bez większego zaciekawienia - Z resztą, nieważne. Mam dużo czasu żeby dojść do sedna sprawy.
Nie byli nawet świadomi jak dużo. Dio przytwierdził sobie czaszkę do pasa, przy pomocy jednej z klamer. Coraz bardziej zaczynał przypominać jakąś podrzędną kopię Raistilina Majere, potrzebował tylko załatwić sobie szkła kontaktowe w kształcie klepsydr i byłby ustawiony. Rozbawiony tą myślą do niemal rozpuku, podziękował starej kobiecie raz jeszcze za jej niezwykły dar i skierował się do wyjścia z jej rajskiego zagródka. Dłonią zasugerował Tademowi żeby podążył za nim.
- Więc nie mogłeś się zdecydować co chciałbyś w życiu robić… najpierw bard, potem czarodziej. Chociaż sądzę, że twoimi wyborami kierowała konieczność, a nie własne preferencje. Godne uznania. Ha. Osobiście nigdy nie mógłbym grać na lutni i opowiadać o przygodach jakiegoś… uhm. O dokonaniach kogoś innego – bohater tej krainy rejestrował się w jego umyśle jako naiwny idealista… cholera, rejestrował się jako idiota, ale nie zamierzał dzielić się tym poglądem z przyzywaczem, więc w porę przestawił swój tok myślowy na inne tory. Cud, że pociąg się nie wykoleił.
- Skoro i tak wędrujemy jak banda cyganów, może mógłbyś mi opowiedzieć coś o innych osiągnięciach Hero? No i pytanie z innej beczki. Czy w waszym świecie występują wampiry? - dlaczego zagaił właśnie o coś takiego? W teorii nie miało to żadnego związku z ich sytuacją. Nagłe zafascynowanie fantastycznym ekosystemem było co najmniej dziwne.
 
__________________
You don't have to believe in me.
Just believe in the Getter.
Highlander jest offline