Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2013, 13:37   #17
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
- Fierfek! Nimrod co Ty wyprawiasz?! nie wypłacę się ze zniszczeń w magazynie - darł się Twi'lek biegnąć korytarzem prowadzącym do wieżyczki laserowej. Zatrzymał się w wejściu i ogarnął wzrokiem przestrzeń magazynu.
- Stang! najlepiej by było byście się stąd jak najszybciej zabierali...

Tymczasem po za statkiem nastąpiła chwila pauzy w obrazie zniszczenia. Gdzieś osypał się tynk. Ktoś charczał. Blu liczyła:
- Dwa!...
Zza kontenerów wysunęła się ręka trzymająca za lufę wysłużony blaster. Pięknym lobem pistolet pofrunął w stronę przeciwległej ściany, a zza metalowej bryły dało się usłyszeć przytłumiony jęk:
- Ja... ja się poddaje. Nie strzelajcie wychodzę -
Nieszczęśnik uniósł wysoko ręce i z miną zbitego psa wstał zza prowizorycznej osłony. Gdy spojrzał na w ślepia kłusującego po kontenerach gada, zbladł zdając sobie sprawę, że jest o rzut toporem od byłego gladiatora.

Blu uśmiechnęła się pod nosem - wygrali! Futrzany kolos tachał ze sobą Łowce Nagród. Mężczyzna wił się w jego potężnej łapie na wpół niesiony, na wpół wleczony przez Wookiego.
Dopiero teraz zauważyła, że mężczyzna krwawił z kilu drobnych ran na nogach, a jego prawa ręka byłą wykręcona pod nienaturalnym kątem.
Jednak nim Twilekanka zdarzyła cokolwiek powiedzieć Łysy złapał ja prawie w pół i rycząc coś niezrozumiale zaciągnął ją na statek.

Trandosz wyhamował mierząc wzrokiem ostatniego stojącego o własnych siłach. Wydało mu się że człowieczek zlał się w gacie. Jednak nie zapach uryny denerwował gada. Raczej szum silników manewrowych czegoś co najwyraźniej schodziło do lądowania tuż obok hangaru...
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline