WÄ…tek: Stara Kamienica
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2007, 00:38   #44
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Shiva zgrabnie zeszła z siedzenia motocykla i odruchowo poprawiła kusą sukienkę. Spojrzała na siebie krytycznie.
" Oj, po tej nocy to chyba tylko płaszcz będzie nadawał sie do ponownego użytku. I pomyśleć, że założyłam tą sukienkę z myślą o jakimś małym przyjęciu powitalnym."
Wampirzyca westchnęła ciężko. Z przyziemnych roztrząsań wyrwał ją Marcjan pytając o dokumenty.
"Właśnie, papiery! Zapomniałam o papierach! Puściłam je gdy zaczął się ostrzał. Cholera! Teraz ten zakochany w sobie Gangrel będzie miał radochę z mojego gapiostwa. Czy dziś naprawdę wszystko musi iść źle?!"
- Nie mam ich. W przeciwieństwie do niektórych pobiegłam dorwać furgonetkę.
- powiedziała chyba nawet ostrzej niż chciała.
- Ja widziałam w tej teczce nasze zdjęcia i zdjęcia domu. Były tam jeszcze jakieś umowy... Shawn zdążyłeś się im przyjrzeć?

Shiva spojrzała na ponurych towarzyszy.
- Tak wiem, nie musicie tak na mnie patrzeć, ale to nie tylko ja skopałam sprawę! - rozłożyła bezradnie ręce.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline