Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2013, 11:41   #24
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
- W sumie bez większego powodu. Widzisz, jeden z moich znajomych stwierdzi kiedyś, że jest sporo podobieństw między mną i takimi istotami. Co prawda ja nie pijam niczyjej krwi, ale… – no właśnie. Ale tak właściwie to oprócz tej niedawno wychylonej herbaty nie nawadniał organizmu od niemal tygodnia. Nie jadł. Jego biologiczny zegar nie posunął się do przodu nawet o jedną minutę odkąd wszedł w posiadanie tych mocy. Co prawda czerwonego płynu nie sączył, jednak gdyby tylko chciał… mógłby tuczyć się czymś całkiem innym. Jednak przegonił czym prędzej tę myśl. Należała do kategorii tych, które mogą sprowadzić człowieka na złą drogę zanim zdąży dwukrotnie mrugnąć. A ten świat miał już wystarczająco dużo kłopotów bez chodzącej anomalii czasowej, chcącej wywrócić go na drugą stronę i zbudować sobie zamek z popsutych czasomierzy.

Zatrzymał się, unosząc głowę do góry i spoglądając w niebo. Bynajmniej nie był w nastroju do wspominków, po głowie chodziło mu coś z goła innego. Coś, z czego tym razem nie zamierzał się wycofać. Może i skala nie była tak wielka jak zmienianie całej linii czasu, ale projekt mimo wszystko ambitny i dający do myślenia.
- Dziesięć lat. Dwie sekundy. Wczoraj, dzisiaj, teraz. Ech. Nie chcę żeby to zabrzmiało pompatycznie, ale wszystkie te terminy są takie… bezsensowne z mojej perspektywy. Jeśli wiesz gdzie dokonał żywota, prowadź. Jeżeli faktycznie był tak wielkim przyjacielem Hero, ściągnę go do nas z powrotem. No. Dalej.
 
__________________
You don't have to believe in me.
Just believe in the Getter.
Highlander jest offline