Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2013, 14:20   #22
Kokos
 
Kokos's Avatar
 
Reputacja: 1 Kokos nie jest za bardzo znanyKokos nie jest za bardzo znanyKokos nie jest za bardzo znanyKokos nie jest za bardzo znanyKokos nie jest za bardzo znany
Nimrod spojrzał na łysego z nieukrywanym zaciekawieniem.

- Nie wiem co Ty kombinujesz ale jestem ciekawy jak wygląda wookie podczas negocjacji. Daj znak to Ci ich wywołam... To może być interesujące

Dodał z uśmiechem na ustach.
Wookie ścisnął rękę łowcy tak, że ten aż zawał z bólu. Ryknął w swoim języku a mysza która kręciła się wokoło niego od razu zaczęła tłumaczyć:

- Ty łowca! Jeśli chcesz jeszcze żyć to ty słuchać! Ty im powiedzieć że Ty przejąć statek i wookie zdradzić I pomoc w przejęciu. Każ im lecieć przodem i wypuścić nas z hangaru. Powiedz im że my lecieć za nimi.

Wookie poprawił chwyt, jeniec zaskamlał.

- Jeśli być grzeczny to ty żyć jeśli nie to jaszczurka zrobić puzzle z twoja gemba. Ja w porównaniu do on być miły!

Łysy skinął na pilota ten włączył komunikator. Spojrzał groźnie na łowcę. Ten zaczął mówić:

-Caroll tu Yeats...

Łowca przerwał, jakby się zastanawiał czy na pewno chce to zrobić. Po czym zaczął dalej:

- wszystko ok, zrozumiałaś? Mam statek pod kontrolą. Wookie skusił się na kredyty. Będziemy wylatywać z hangaru, będę leciał za wami. Odbiór...

Futrzak popatrzył na Łowcę po czym na Nimroda. 'Miejmy nadzieję że się uda' pomyślał...
 
__________________
Jesteśmy otoczeni?! To Świetnie! Możemy atakować w każdym kierunku.

Ostatnio edytowane przez Kokos : 20-10-2013 o 16:49.
Kokos jest offline