Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2007, 07:47   #25
Rhamona
Banned
 
Reputacja: 1 Rhamona nie jest za bardzo znany
Kobieta po ostatnim telefonie, była wyraźnie rozbawiona. Ten młody człowiek, uśmiechając się do słuchawki, potrafił część swojego nastroju przekazać jej na odległość. Zastanawiające... Ech, nie ma co dręczyć myśli, co będzie to będzie i tak jest już za późno aby cokolwiek próbować zmienić.

Francis wstała od stołu i dokończyła herbatę. Spojrzała w stronę kubka zostawionego przez Leo. Gdzie się spieszyłeś, ty stary gracie i to jeszcze w taką pogodę? - pomyślała schodząc do garażu.

- Swąd spalonego Eteru rozchodzi się po całej ulicy, moi drodzy - uśmiechnęła się do chłopców, którzy w zasadzie byli przecież dorosłymi mężczyznami, uwielbiała takie żarciki - No dobra, co kombinujecie? - spojrzała po ich twarzach, sczytując niemalże powierzchowne myśli... tajemnice... - Z resztą nie ważne. Nie chcę tu żadnego bałaganu. Zaraz będziemy mieć gości. Przyjedzie do nas pan O'Connell skierowany przez Mavericka, John, poznałeś już Mavericka... a zaraz potem zawita do nas urocza dama o tajemniczym imieniu Armelle. Piękne imię, nieprawdaż? Kobieta, ta ma do mnie jakąś sprawę, związaną z Domem. Uznałam, że jako, że mieszkamy tu wszyscy razem, sprawa dotyczy nas wszystkich. Mam nadzieje, że będziecie towarzyszyć mi przy rozmowie. Warto byłoby się jakoś przygotować. Czuję, że mogliśmy coś przeoczyć. Ja zajmę się rachunkami, a wy sprawdźcie posesje - już miała iść, gdy nagle zawróciła i mrużąc oczy, zadała im "niewygodne" pytanie - Chyba, że jest coś, co chcielibyście mi powiedzieć o tym Domu - jej wzrok spoczął na twarzy Jeremiasza.
 
Rhamona jest offline