Wątek: Stara Kamienica
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2007, 09:24   #46
Cep
Banned
 
Reputacja: 1 Cep nie jest za bardzo znany
Shawn wyszedł z gracją z limuzyny, otrzepał gajer z odłamków szkła i resztek czipsów którymi karmił się jego goryl. Poprawił zawadiacko kapelusik i utkwił wzrok w Gangrelu. Łysy chłystek wzbudzał w nim jedynie politowanie a ten słowotok jakim go zaatakował przyprawiał go o mdłości. Czy oni zawsze muszą tyle gadać?!

- Panie Marcjan, wszystko jest pod kontrolą. Sprawa zostanie zatuszowana bez większych problemów. Pościg nie był zbyt widowiskowy a takich jak ten są setki w tym mieście. Musi pan zrozumieć ,że nie zawsze wszystkie oczy świata zwrócone są w pana strone.

Odwrócił się w stronę limuzyny i zaczął ją obchodzić dookoła analizując stan karoserii. Liczne dziury po kulach, kilka wybitych szyb... nieźle za to zapłaci w salonie. Będzie musiał polecić swoim ludziom żeby ściągali więcej haraczu, trudno. Kilka trupów przedsiębiorców więcej, nie zrobi żadnej różnicy temu żarłocznemu miastu a on za to musi mieć piękną, błyszczącą brykę. Stojąc tyłem do Marcjana kontynuował monolog:

- Złapałem jednego z naszych niedoszłych zabójców, leży ogłuszony na tylnym siedzeniu. Zapewne będzie miał interesujące informacje do przekazania. Więc gdzie go zabieramy? Może do Twojej dziury Marcjan? W tamtej ruderze pewnie nikt nie zwróci na to zamieszanie zbytniej uwagi. A może do schroniska? Zawsze można zlikwidować bądź przekupić kilku świadków a w ramach rozrywki postrzelać do zwierzaków.

Uderzył gniewnie w resztkę szyby kierowcy i syknął do Goryla:

- Przestań żreć te czipsy kretynie. Trzymaj fason.

Odwrócił się do obu wampirów:

- A więc co mi powiecie ciekawego? Skończyliście już tą dziecinadę i wzajemne oskarżenia? Musicie pamiętać ,że odkąd ja tu jestem wszystko jest pod kontrolą i nie musicie zaprzątać swoich małych móżdżków myśleniem. Jeśli tak was martwią te dokumenty to można zadzwonić do tego człowieka i upewnić się ,że je pozbiera albo wrócić po nie osobiście. Z policją kłopotów nie będzie. Jasne?!
 
Cep jest offline