Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2013, 20:29   #25
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- Przykro mi, ale nie wiem - powiedział Tadem. - A ty Eric?
- To że jestem martwy, nie oznacza że wiem gdzie wywalił kopyta jakiś nekromanta - mruknął paladyn.
- No tak... ale czekaj... może w Lesie Kwiatów? Z tego co wiem Hero miał tam swój dom, mieszkają tam Duchy Światła. Niosą się pogłoski, że to jedno z nielicznych miejsc, gdzie Morczny nie ma zasięgu. Może tam dowiemy się gdzie umarł Zaklinacz Kość, a może nawet ktoś z tamtejszych mieszkańców z nami pójdzie!
- Gdyby tak było, to dlaczego tam sam się nie wybrałeś? - spytała czaszka.
- Jaaasne, sam... Może na to nie wyglądam, ale nie jestem samobójcom...
- Dla mnie wyglądasz - wtrącił paladyn.
- ... W każdym razie z moją ograniczoną mocą, pewnie skończył bym jako obiad jakiegoś demona wezwanego przez Mrocznego. Jednak teraz mamy szansę. Co prawdo to dzień jazdy drogi stąd, ale jak poproszę, to może wydadzą nam konie jeszcze dziś. Ściemnia się szybko, ale może uda nam się przejechać ładny kawałek drogi, nim zrobi się zupełnie ciemno.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline