Wątek: Oko czarownicy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2007, 13:09   #29
Van
 
Van's Avatar
 
Reputacja: 1 Van ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputacjęVan ma wspaniałą reputację
Jan Wymierski

- Cholera, wiedziałem, że tak będzie.
- pomyślał Wymierski. - po co ja w ogóle się dowiadywałem o co tu chodzi. Ale teraz jest juz za późno... . Generał wściekły na siebie spojrzał tylko na VicePrefekta, prychnął i powiedział:
- Jeżeli nie chce mi Pan wierzyć to nie, ale na Pańskim miejscu uważałbym w jakim kierunku rzucam groźby, nie wszyscy chętnie to tolerują - Odwrócił się i szybkim krokiem wyszedł z pomieszczenia. Gdy wyszedł na świeże powietrze, oparł się i ścianę, wziął kilka głębokich oddechów i ruszył w dalszą drogę.

Po paru minutach Jan zdał sobie sprawę, iz od dłuższego czasu niczego nie jadł, postanowił więc, iż uda sie do pobliskiej kawiarni. Na miejscu usiadł przy wolnym stoliku i zamówił coś słodkiego do zjedzenia oraz kawę. Wyciągnął swoją gazetę i począł ją czytać. W końcu muszę mieć czasem trochę czasu dla siebie - pomyślał. Prawda jest, ze niewiele tego czas teraz miał, jednak nękały go dziwne podejrzenia, iż Desmerets wysłał kogoś by go śledził. - Chyba mam paranoję. - Kolejny raz tego dnia, Wymierski zdał sobie sprawę jak bardzo tęskni za wielkimi bitwami.
 
Van jest offline