Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2013, 22:47   #29
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Słyszał rozmowy na zewnątrz wraku. Leżał, czując ból w poobijanych kończynach, czerpiąc z tego jakąś chorą przyjemność. Nie umierał, to było jasne. Wielka, kurwa szkoda.
Otworzył oczy. Ciemne wnętrze przewróconej ciężarówki przywołało niezbyt ostre wspomnienia. Porwanie, długa podróż, zakończona hukiem wystrzałów.
Nie żeby miał na to ochotę, ale powoli podniósł się, usiadł i otrzepał z siebie kurz i odłamki szkła. Przez rozbitą szoferkę było widać uwijających się jeszcze nie dawno współwięźniów.
Dostał kolejny dzień na kredyt. Nie ma zamiaru go zmarnować.
Słysząc, że tamci się oddalają, szybko wyczołgał się z wraku. - Zapomnieliście przeszukać mojego trupa, jełopy. - Powiedział Szarak i roześmiał się. Widząc broń w rękach jego współtowarzyszy, przeklął pod nosem. - Jestem Grey i wychodzi na to, że razem siedzimy po uszy w tym gównie. - Rzucił podchodząc do najbliższego z nich z wyciągniętą ręką.
No to teraz możecie mnie rozwalić i będzie po sprawie.

Sorry, że długo nie odpisywałem. Obiecuje poprawę : )
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.
Lost jest offline