Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2013, 14:08   #22
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Droga do Untergandu nie była już długa. Ot weszli na wzniesienie i już zobaczyli zabudowania.
Olaf wszedł do osady uważnie się przyglądając mieszkańcom i nadwyrężonemu ostrokołowi. W końcu zebrał się na śmiałość i podszedł do większej grupy miejscowych.
- Niech będzie pozdrowiony Sigmar! Witajcie. Co tutaj się stało? Jest lub było tu wojsko?
Olaf plotkowanie 03/44 Sukces

- Ty nie wiesz Pany? - odpowiedział jeden z chłopów opierając się o trzonek łopaty którą właśnie kopał otwór pod nowy słup do palisady.
- Z lasu paskudztwo wylazło, tyle ich było ,że Panie nikt zliczyć nie umiał. Chwała Sigmarowi ,że akurat u nas siły jego mości Księcia Todbringera byli bo by z osady kamień na kamieniu się nie ostał , a tak to tylko co za mostem to zniszczone. -
W tym momęcie z grupki obok wyłonił się inny jegomiść z wielkim pijackim czerwonym nochalem i mordą która nie raz już pewno posmakowała piąchy jak nie i buta.
- Chuj tam nie pomogli ? Przyleżli, pobili, i poszli! Całe żarcie nam zeżerli i z gównem zostawili ! Córke mi zchańbili psy pana w dupe kopane mać ! -

- Nie wiecie gdzie poszli?- Olaf nie dawał za wygraną- i Jak dawno?

- Z tydzień temu bedzie, a ta moja ciogle tylko o tym kozo jebcu mi gada! Głupia jaka czy co gada, że ten to wróci z żołdem i jeszcze jo do domu wezme pierdolony! -

Olaf Pokiwał tylko głową i odszedł do grupy. Nieustannie sluchając wrzasków miejscowego pijaka który nie dawał za wygraną i gdy Olaf postanowił się oddalić zaczął wydzierać się do innego chłopa wyraźnie szukając zaczepki.

- Niewiele się dowiedziałem. Wojsko było tu z tydzień temu. Stoczyli bitwę z chaosem i odeszli w nieznanym kierunku. Coś mi się zdaje, że jeszcze poszukam tego wojska.
 
Ulli jest offline