Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2013, 11:29   #8
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Uderzyłem z całej siły krzesłem w szybę wybijając ją. Następnie puściłem przedmiot, który poleciał kilka, czy tam kilkanaście pięter w dół. Wpadający zapach przypomniał mi o dzieciństwie, gdy otwierałem ranem okno, żeby chemikalia krążące w powietrze ocuciły mnie. Te również mnie pobudziły. Smród jednak niebywały. Nie wiem jak oni skonstruowali tak realistyczną aplikację, ale czas z tym skończyć.
- APLIKACJA STOP - powiedział poskojnie, a potem próbowałem kolejnych kodów. Może wpadnę na jakiś genialny pomysł, ale...

Lucian fart Komputery (5.3)
Rzut: 19, 12, 5
Porażka

... MECHANICZNA ODNOWA LUDZKOŚCI OSIEM CZTERY - powiedziałem na głos, ale zapomniałem ostatnie słowo kodu. Cholera. No to mam problem. Spojrzałem po reszcie. Jeżeli to nie jest ściema to nie powinienem na głos tego mówić. Spróbuję jeszcze to, ale już wypowiedziane zwykłym tonem:
- Wultura. 857, 12, 49, 506. - znów nic się nie stało - No dobra, albo tego wszystkiego nie podłączyliście do cybersieci albo macie dobrego antywirusa. W porżądku. - zakaszlałem od smogu, a potem splunąłem na posadzkę
- To jaką to z pewnością arcyważną misję nam chcecie zlecić? Nie ma to jak grupa zupełnie przypadkowych osób, których nie znacie, ale na kim zawierzycie zaraz swoje życie. To wszystko ma dużo sensu. - powiedziałem patrząc na ulice na dole.

[widzę jakiś ruch? co tam właściwie widzę oprócz tego co na obrazku?]
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 27-10-2013 o 08:21. Powód: /url zamiast /i
Anonim jest offline