Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2013, 20:49   #101
cb
 
cb's Avatar
 
Reputacja: 1 cb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemu
O ironio, to co dla przedwojennych stanowiło zbędne odpadki dla nas oznacza różnicę pomiędzy życiem a śmiercią powiedziałem do doktorka wygrzebując ze śmietnika puste butelki. Korzystając z resztek po workach na śmieci szybko skręciłem dwie pentelki dookoła szyjek butelek. Jeszcze kawałek sznurka i mamy manierkę do noszenia na ramieniu. Chcesz? zapytałem doktorka wyciągając do niego rękę z jedną z nich. Nie odpowiedziałeś na moje wcześniejsze pytanie. Dlaczego nie możesz się męczyć? zagadnąłem powtórnie.
Oprócz zaimprowizowanej manierki, zabieram też koc, plandekę i najlepszy z noży kuchennych o ostrzu nie dłuższym niż 10 cm. Z koca robię prowizoryczny plecak. Zabieram też parę przewodów od urządzeń elektrycznych jeśli są. Zgarniam jakieś szmaty. Nadal szukam czegoś w czym mógłbym przegotować wodę no i samej wody. Zjadam mirabelki. Jeśli jest ich więcej niż mogę zjeść to zbieram trochę na potem. Cały czas zachowuję wzmożoną czujność.
 
__________________
Pierwsza zasada przetrwania, nie daj się zabić.
Druga zasada przetrwania: To że masz paranoję nie znaczy, że oni nie chcą cię dopaść.

Ostatnio edytowane przez cb : 27-10-2013 o 21:10.
cb jest offline