Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2007, 11:33   #53
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Zgodze się, ale nie jest to jedyna wersja wykorzystania technomagiji przecież, popatrz jak by to zrobił Virtual z Materią na 4 i Prime na 2...

Jest też kwestią otwartą czy moja postać jest Etherytom

Wiesz, jeśli mam narzędzia, materiały, to oczywiście, postępuje jak Etheryta ale moja postać będąc w konstrukcie umbralnym przyzwyczaiła się do tego że jak czegoś niema to to może wygenerować za pomocą paru narzędzi innych i wlasnego "geniuszu". Ot, własnej produkcji projektor, zasłona z specjalnie przygotowanych świec dymnych, przedmiot o podobnych gabarytach oraz najważniejsza - wiedza świadomość procesu który sie chce przeprowadzić. Moja postać w konstrukcie poznała punkt widzenia innych więźniów, tym kilku Virtuali co do których "wizji" się przekonał: rzeczywistość da się programować, wygenerować jak najwierniejszy obraz tego we własnym umyśle (z pomocą planów, wiedzy) i odcisnąć ten kształt na materii... za takie narzędzie Jerremy wybrał swój projektor np...

Zresztą, który mag może poza Hermetycznymi stara się naśladować utrwalone do tej pory ścieżki
 
Ratkin jest offline