Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2013, 11:38   #4
Hypre
 
Hypre's Avatar
 
Reputacja: 1 Hypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłość
Dzięki wielkie za rady :>
I jeszcze jedna kwestia o której zapomniałem napisać:
Gracze (z medykiem w bagażniku) zajeżdżają do miasta. Zanim to zrobią obserwują je przez 10 minut. tak żeby nikt nie zauważył wyłączają auto i je chowają, zakradają się do jedynego budynku w którym pali się słabe światło. Wyciągają broń (zabezpieczoną) do pozycji low-ready Ustawiają się z obu stron drzwi i... Drzwi nagle się otwierają i wychodzi z nich zdziwiony klient baru

Ogólnie to nie wiem co myśleć na temat takiej postawy graczy. W sensie, że do wszystkiego podchodzą mega ostrożnie dodając po 5 deklaracji żeby nie byli zaskoczenie, nie wdepli w minę, uskoczyli przed meteorytem z nieba.
Ogólnie jest to do pewnego stopnia zrozumiałe, wiadomo postapo i te sprawy.
Raczej nie planuję robić rzeczy typu "wjeżdżacie do spokojnego miasteczka machają do was dzieci. Parkujecie swojego trabcia przed barem. Temperatura powietrza jest idealna, słońce świeci nad waszymi głowami a ptaszki radośnie śpiewają, otwieracie drzwi do baru i JEB WYSKAKUJE NA WAS JUGGERNAUT"


CO do trabanta to chciałem im dać jakikolwiek samochód, który jedzie do przodu ale nie ma żadnej wartości :P (ten plastik)
 
Hypre jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem