Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2013, 20:57   #205
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Ok, bo widzę że się rozjechało tutaj kompletnie.

Skoro ktoś wymyśla / deklaruje event, to liczę, że zamknie się z nim w swojej turze, bo nie będę dla 1, 2, a nawet 3 osób blokować pozostałych 5, żeby czekały i się nudziły. A raczej - nie jest to na tyle ważne, by tak zrobić; za dużo już takich sytuacji było. Tak samo jak olałam sprawę ze "smokiem" gdy Lhian się nie wyrobiła w terminie.
I może faktycznie z tym się nie dogadałam z baltem, wydawało mi się to oczywiste, że zadeklarowana akcja zostanie zakończona w turze, a jej rezultat porzucam i prześlę tylko wynik.
Nie musi być opisu, można było deklaracyjnie "pojechalim, zobaczylim, zwyciężylim" i lista fantów w komentarzach. Od wielkich opisów walk była bitwa. Nie wymagam od nikogo posta na 10 stron z opisem rajdu.
Ale - skoro zostaje wystosowane zaproszenie na wspólną imprę, to tejże impry wspólnej ramy należy nakreślić (jeśli akcja nie jest docowa). Inaczej - pisząc posty równolegle - jedna osoba napisze, że wozów było 20, druga 200, trzecia, że broniły ich orki, a czwarta, że zdechłe kury. I kto wyśle pierwszy post na forum zmusza resztę do ekspresowych przeróbek. Napisanie "Hej, rano jedziemy w 50 koni na wozy" - to nie jest szkic sytuacji; to jest nic.
Poza tym, baltazar, sam wystosowałeś epistoł na temat integracji drużyny i wspólnych akcji, toteż nie dziw się oczekiwaniom reszty i zaskoczeniu, że najpierw zaproponowałeś wspólną akcję, a potem olałeś sprawę.


Tak btw. skoro nie chcecie współpracować, to was do tego zmuszę sposobem stosowanym przez większość MG, czyli "na siłę" wrzucając w jakieś kretyńskie zadanie, które już mam zaplanowane. I jak nie zaczniecie... to sesja skończy jako wielki grobowiec, trudno.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 04-11-2013 o 21:05.
Sayane jest offline