Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2013, 11:25   #7
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Pokiwał głową słysząc komentarz o Rizie

- Nie zrozumieliśmy się, przez "moich chłopców" rozumiem gang Greedowców wydaje mi się że mogliby stawić się na miejscu i odciągnąć tego dziadka zanim by się na poważnie zaczął rzucać. Rozumiem czemu nie chcesz mieszać w to Hermana i rzeczywiście w tym momencie byłoby to zbyt ryzykowne. Choć należy zacząć budować wzajemne relacje i zadośćuczynić krzywdom jakie wyrządził tym ludziom poprzedni systemy żeby fanatyczne koncepcje ludzi pokroju Syka nie miały racji bytu

- Wydaje mi się że gangsterzy zgodziliby się przetrzymać tego Rejwena ale osobiście nie polecam takiego rozwiązania jeżeli to oni mieli by się tym zająć bo za drogo by za to wzięli. Sami rozumiecie wolą nie mieszać się do wojskowych

- Z drugiej strony wydaje mi się że zdobycie informacji oraz ochronna Pana i Pani Bradley są dużo ważniejsze niż jakieś skandale polityczne. Dlatego wydaje mi się że dobrym rozwiązaniem byłoby zatrudnić Greedowców w roli "dobrych obywateli powstrzymujących starego wojskowego pieniacza". Za to nie policzą sobie tyle ile za porwanie z przetrzymaniem i dałoby się z tego zrobić ładną laurkę w prasie
 
Brilchan jest offline