Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2007, 19:47   #26
bratek
 
Reputacja: 1 bratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skał
-Proszę, proszę. Kogoś rozpiera tutaj energia i radość życia. Mam nadzieje, że w trakcie i po ćwiczeniach, nadal będziesz miała ich tyle w sobie.

Jens wyczekiwał na odpowiedź Gabora. Interesowało go to jak funkcjonuje ta gildia i jak się w niej żyje.

Po krótkiej chwili spacerowania, będąc ciągniętym za rękaw. Delikatnie i jak najbardziej uprzejmie wyciągnął kawałek ubrania z dłoni Ari. Starał się aby wyglądało to jak najzwyczajniej w świecie, ba, przypadkowo.
Nie chciał się przed sobą przyznać, ale czuł się niesfojo w towarzystwie kobiet. Dlatego każde tego typu zachowanie było nie tylko czymś nowym, ale także może przede wszystkim trudnym dla niego.

'Skoro tak otwarcie zachowuje się w stosunku do nas to mam nadzieje, że się zaprzyjaźnimy. Ojciec mówił, że przyjaciele to podstawa. Mam nadzieję, że właśnie "zdobyłem" conajmniej jednego'

'He. Mówił też, że przyjaźń między kobietą a mężczyzną nie może zaistnieć. Albo jest miłość albo nic.'

Wspominając ojca w trakcie spaceru, Jens lekko się uśmiechał sam do siebie.
 
__________________
Nobody is perfect
bratek jest offline