Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2013, 18:13   #7
Hypre
 
Hypre's Avatar
 
Reputacja: 1 Hypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłość
Mhm Ogólnie to nie trzymam się sztywno tych settingów ale mam je troche wymieszane t.j ogólnie baza to stal z domieszką rdzy i łyżeczką(kulkeczką?) rtęci.
Po prostu myślałem, że na innych sesjach zajmuje to mniej, następnym razem postaram się użyć jakiś przyjaznych i miłych słów w opisie miasto to może skroci się czas zabezpieczania tyłka przed zakusami nikczemnego MG.

Ok kolejna kwestia: Powiedzmy że gracz wie że musi zagadać do faceta w barze. Wieć mój znajomy mówi do mnie: TO podbijam do tego typka i mówie mu że potrzebujemy pomocy z mutantami
Ja odpowiadam jako typek z perspektywy ów jegomościa:" Hmm.. A ile tego cholerstwa jest i co z tego będę miał?"
I dopiero kolega zaczyna mówić z perspektywy odgrywanej postaci.
"Przez lornetkę widziałem 3 mutki, nie wyglądały na szczególnie silne. Dostaniesz za to 20 gambli w amunicjii."
Ogólnie jak n.p jeden gracz szedł do toalety to zwracałem na to uwagę i tak samy przy kreacji postaci i po sesji. Macie jakieś sposoby by gracze odgrywali postać, a nie rzucali suche deklaracje? Jeden z trójki graczy w miarę starał sie to robić więć może dać mu symoblicznie n.p 20pd więcej i wtedy reszta poczuje sie zazdrosna o pedeki i sama zacznie odgrywać?
 
Hypre jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem