Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2013, 22:56   #14
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Bardzo awangardowe założenia. Zabronienie myślenia jako remedium na wszelkie sesyjne bolączki i integrację drużyny (!)...Ciekawe, jak będzie wyglądała gra na samych deklaracjach?

Cytat:
Podchodzę. Biorę z szafki gacie w paski. Zakładam. Wychodzę. Widzę innego gracza. To ja go tnę.
...czy coś tam. Ktoś mi objaśni skrót RPG? Bo zawsze myślałam, że to od ROLE PLAYING, ale chyba byłam w błędzie O.o

Niestety przy tak ambitnych założeniach muszę z przykrością zrezygnować, obawiam się że nie podobałabym wyzwaniu.

PS: A można będzie robić dialogi? Bo to też, kurcze, jest pokazywanie jak postać myśli i niepotrzebne wodolejstwo. A jaka manipulacja!
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline