Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2013, 02:20   #16
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Autumm nie musisz udawać królowej dramatu, już i tak poddałaś się w tworzeniu postaci kilka dni temu, fakt że deklarujesz to publicznie dopiero teraz podając inny powód niechęci dość szybko pozwala mi określić twoją osobę w kategoriach bardzo trudnego gracza.

Także jeśli pragniecie obie wyzywać się wzajemnie i wprowadzać agresywną atmosferę w sesji manipulując innymi graczami poprzez terror wypowiedzi w myślach proszę to robić gdzie indziej. Już na początku rekrutacji zapisałam by odpuścić sobie dalszą lekturę jeśli nie odpowiada wam pozbawiona toksyczności atmosfera współpracy. Metoda się sprawdza, a jeśli w to nie wierzycie to nie musicie wypisywać w rekrutacji swojego oburzenia. Albo otworzycie się na nową dla was mechanikę, albo... no cóż, wiecie gdzie są drzwi.

EDIT:
Minęło sporo czasu od kiedy ostatni raz prowadziłam sesję ale wszystko czego się nauczyłam staram się wrzucać w kolejne przygody. Jedną z nich była właśnie ta zasada. Zakaz manipulacji innymi graczami poprzez bezpośredni, emocjonalny wpływ na innych, podczas sesji w której mamy grać uczuciami naszych postaci, a nie własnymi w rzeczywistości.

PS: F.leja przeczytaj do końca post który zaczęłaś cytować. Dalsza część posta była dodana zanim napisałaś swój.
 
__________________

Ostatnio edytowane przez Kawairashii : 07-11-2013 o 02:31.
Kawairashii jest offline