Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2013, 08:07   #17
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Także jeśli pragniecie obie wyzywać się wzajemnie i wprowadzać agresywną atmosferę w sesji manipulując innymi graczami poprzez terror wypowiedzi w myślach proszę to robić gdzie indziej.


No... drama is strong in this one... Przykro mi, że tak widzisz sprawę. Nigdy tak o tym nie myślałam, ale skoro twierdzisz, że gracze tak mają, to współczuję ci doświadczeń.

No tak, Kawairashii... przeczytałam resztę.
Dobra, skoro Tobie się ta metoda sprawdza, to sobie prowadź jak chcesz. Po prostu dla mnie to zabiera całą zabawę z gry, a przynajmniej sporą jej część. Jestem, a z doświadczeń z Autumm - której prowadzę i z którą gram, i w której sesji zamierzam grać, i która wcale nie jest graczem trudnym, a raczej kreatywnym i inspirującym, a jej działania nigdy nie spowalniają gry, ani nie zahaczają o "lanie wody" - myślę że i ona jest, graczem dla którego waznym, jeżeli nie zasadniczym elementem rozgrywki jest odgrywanie postaci i interakcja z innymi graczami na różnych płaszczyznach. Sporym tego elementem jest wewnętrzne życie postaci, które trudno będzie opisać w ramach, które narzucasz - oczywiście, zdaję sobie sprawę, że mogę to po prostu rozgrywać sobie a muzom, ale co to za zabawa? No i sądzę, że przy czytaniu, taka forma też się nie sprawdzi - będzie czegoś powaznie brakować w postach.
Takie jest moje zdanie. Widocznie ta sesja nie jest dla mnie.
Chociaż przyznaję, że mogła by być zabawnym ćwiczeniem warsztatu.

A Autumm nie udaje XD
Autumm jest Królową Dramatu

~~

Hehe... jakoś dawno chyba nie gifowałam... feels good!
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks

Ostatnio edytowane przez F.leja : 07-11-2013 o 10:05.
F.leja jest offline