Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2013, 11:31   #19
Eyriashka
 
Eyriashka's Avatar
 
Reputacja: 1 Eyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Autumm
szczerze nie polecam tej użytkowniczki. Zresztą, wystarczy zerknąć w jej profil, żeby zobaczyć, że jej poprzednie sesje padały góra po 3 stronach, a ona sama nie potrafiła doprowadzić żadnej z gier do końca, w fochach opuszczając każdą sesję, w której brała udział (to tak propo dramy...).
A propos profilu, to mnie bardziej interesuje, gdzie w tej głaskologii stosowanej znajduje się miejsce na ukochane "BDSM". O ile to system. Bo mnie się, bądź co bądź kojarzy z goła inaczej.

Ja z Kawairashii miałam inne przeżycia - byłam po drugiej stronie bramki i nie znalazłyśmy wspólnej płaszczyzny porozumienia. I od tej pory z ciekawością czytam jej kolejne rekrutacje. Dlatego się wypowiadam. W poprzedniej też był zakaz obrażania graczy (co jest naturalne), ale przesadzone.

Toteż Kawai, darmowa rada - masz fajne pomysły, o czym świadczy zainteresowanie, ale myślę, że byłyby lepsze gdybyś wzięła pod uwagę apele graczy.

XOXO z zaświatów,
E.
 
__________________
Life is a bitch. Sometimes I think it even might be a redhead with a bad case of short temper.
Eyriashka jest offline