Wątek: Sędzia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2007, 21:11   #137
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Larch wstał i ukłonił się lekko gospodyni.
- Pani gospodyni - powiedział - cieszy mnie, że możemy pomóc waszej wiosce. Nie na zapłacie za nasze wysiłki nam zależy. Serce, jakie nam okazujecie dostateczne stanowi wynagrodzenie.
- Nie chcę obrażać waszych uczuć - wiem, że przyjmowaliście nas ze szczerego serca, ale przyjmijcie te pieniądze jako zapłatę za gościnę
- położył na stole garść srebra.
Zapakował swoją część prowiantu, rozejrzał się po izbie, czy niczego nie zapomniał.
"Ciekawe, co zrobić z tymi siodłami" - pomyślał. - "Może ktoś z nich chce targać swoje na grzbiecie..."
- Możemy ruszać - stwierdził. - A po drodze sporządzimy jakiś zarys planu. I porozmawiamy o proponowanym przez Ciebie - spojrzał na Neferi - podziale obowiązków.
"Typowy podział obowiązków - mężczyźni na polowanie, kobiety do garów" - pomyślał. - "Obie by mnie zabiły, gdybym to powiedział głośno."
Stanął przy drzwiach czekając na resztę. Zamierzał wyjść ostatni.
 
Kerm jest teraz online