Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2013, 19:06   #12
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Całe szczęście, że Negra sobie poszła bo Felipie kończyła się cierpliwość. Wkurzały ją jej lesbijskie aluzje a przede wszystkim demonstracyjna poufałość względem Michaela.

Usiadła na wolnym łóżku gapiąc się w snującego swoją opowieść hakera i zadała sobie w myślach zasadnicze pytanie "Joder, Felipa, po co ci to?"
Ale za późno już było aby się wycofać, mimo iż była przecież mistrzynią taktycznego odwrotu.

- Skąpisz mi informaciot carinio. Jeśli chcesz mojej pomocy chcę usłyszeć całość, po kolei. Na razie więcej w tym dziur niż w rajstopach taniej dziwkki. Kto chciał byś wykorzystał dla nich znajomość CT? Co miałeś dokładnie dla nich zrobić? W jakim sensie za daleko to zaszło? - kolejne pytania wyliczała wskazując palce u rąk. - Jak się nazywa ten proch? Jak działa na mózg? Są problemy żeby go dostać na ulicy? Po cholerę ludzie kupują drag, który zabija? Twoim zleceniodawcom starczy próbka żeby określić skład chemiczny i zacząć produkcję czy potrzebują opis procesu?
 
liliel jest offline