Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2013, 20:55   #121
Zajcu
 
Reputacja: 1 Zajcu wkrótce będzie znanyZajcu wkrótce będzie znanyZajcu wkrótce będzie znanyZajcu wkrótce będzie znanyZajcu wkrótce będzie znanyZajcu wkrótce będzie znanyZajcu wkrótce będzie znanyZajcu wkrótce będzie znanyZajcu wkrótce będzie znanyZajcu wkrótce będzie znanyZajcu wkrótce będzie znany
Myślę, a chyba nawet wiem, że Ajas jest świadom tego, co robi. Wystarczy spojrzeć na Szaleństwo i to, jak dużo tam osiągnęliśmy. Osoby, które mają się wykruszyć, zrobią to niezależnie od tego, gdzie będziemy pisać.

Ci, którzy zamulają - będą to robić nawet gdybyśmy pisali przez forum, czy nawet w wypadku podłączenia telepatycznego. To, że komuś nie chce wejść się na doca to nie jest nasz problem.

W Szaleństwie w przeciągu jednego, może dwóch dni zrobiliśmy... 10? 12A4. Tylko dlatego, że wszystkim chciało się wejść na gdoc. Nawet ci, którzy później odeszli brali czynny udział w zabawie.

Jeśli chodzi o pisanie od siebie, to raz jeszcze odsyłam do poprzedniej sesji, przejrzyj sobie okres między dwoma pojedynkami Fausta z katem - gwarantuję, znajdziesz co najmniej dużo przemyśleń, uczuć zawartych w głębi jednego bytu.

Wiem, że to najmniejszy element całości, ale w momencie podzielenia nas na cztery różne grupy prowadzenie rozmowy na forum jest tak chaotyczne, nieestetyczne, że aż boli mnie głowa na samą myśl.
 
Zajcu jest offline