Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2013, 23:00   #185
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Temat ciekawy, więc może uda się go rozruszać trochę.

Kim byłbym w świecie fantasy? Myślę, że niziołkiem prowadzącym jakiś sklep, czy oberżę, czy coś w ten deseń, bo jestem typem domatora, a do tego lubię słuchać ciekawych opowieści. Możliwe też, że byłbym małym oszustem, lub bankierem/lichwiarzem, gdyż zawsze miałem smykałkę do obracania pieniądzem.

Kim chciałbym być?
Myślę, że chciałbym być jakimś szpiegiem niziołkiem/ludziem, bo zawsze lubiłem bardziej broń lekką, a zwłaszcza wszelkie noże, a do tego łuki i kusze. Lubię znać prawdę, dlatego właśnie wykradał bym jakieś dokumenty, czy coś takiego, a jakbym tego nie robił, to bym chodził sobie po miastach i kradł ludziom mieszki, by sprawdzić, czy mi się uda, a potem zaraz bym im je zwracał, a nawet dawał jakąś rekompensatę, bo nie należę do ludzi perfidnych i złych, prędzej neutralny bym był.
 
Zormar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem