Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2013, 23:28   #123
killinger
 
killinger's Avatar
 
Reputacja: 1 killinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputację
Neee, czytaj mi Mistrzu z międzywierszy. Dumam co zrobić, choćby w formie nakazowej, by więcej i szybciej się działo.

W sytuacji obecnej, z którą przyznaję - radzę sobie kiepsko, brak jest jakiegoś bata nad głową, który mógłby popędzić do pracy.

To że całe forum lata na docu, to już zauważyłem, po mojemu to średnio idealne rozwiązanie, ale ułatwia pewne równanie postów.

Gdyby jednak zostawić tam gołe dialogi, a więcej akcji wrzucać w normalne posty, na pewno byśmy na tym nie stracili.

Obecnie mamy tak, że totalnie wszystko pisane jest w gdocu, co jest naprawdę niepotrzebne.

Nie zdziwię się jak mi co się przytrafi za marudzenie, ale konia z rzędem temu, kto mi udowodni że smarowanie 100% posta w googlach ma jakiś głębszy sens
 
__________________
Pусский военный корабль, иди нахуй
killinger jest offline