WÄ…tek: Gangs of New York
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2013, 00:43   #13
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
- Skąpię, skąpię, a myślisz, że wszystko wiem? - uniósł się nieco. Był zdenerwowany, w zasadzie to praktycznie się trząsł. A ona nie pomagała, bo jej seria pytań pewnie w połowie została zapomniana przez zasypanego nimi Waylanda.
- Kontakt był przez mojego starego znajomego, Jaya L. Gdy jeszcze włamywaliśmy się dla draki, to był mój jeden z lepszych kumpli. Teraz się odezwał, mówiąc, że słyszał, że już dla korpo nie pracuję. I, że ma dla mnie robotę dla pewnych ludzi, którzy może nieszczególnie chcą się ujawniać, ale płacą - wzruszył ramionami, jakby go nie interesowało, kto to był. Ale potem dodał: - Jasne, sprawdziłem to. Zdobyłem nawet kilka nazwisk. Nie wyglądało to groźnie, nie groźniej niż normalnie w każdym razie. Proste włamania do firm, głównie farmaceutycznych. Sporo kombinowania. Bo miało być po cichu. Najpierw była jedna robota, później druga. Wykradanie konkurencyjnych produktów, że tak to nazwę.
Popatrzył na nią nagle, kręcąc głową.
- O co jeszcze pytałaś? A, drag. Nie mam pojęcia jak się nazywa. Tu nazywają go zwyczajnie Odlot. No i tu dochodzę do sedna. To, że zabija, to ukrywają. Felerna partia, rozumiesz. Tu jest coś więcej. Obiło mi się o uszy, że robi z ludzi posłuszne zwierzątka w pewnych okolicznościach. Powiedzmy, że za ujawnienie tego palnęliby mi w łeb. I pewnie to zrobią. Ale najpierw muszę im wykraść procedurę. Skład nie wystarczy, muszą mieć wszystko. Wiesz, Felipa... - wziął głęboki oddech - ...normalnie bym nie zadzwonił. Mówili też i o tobie. Że będziesz pierwsza, jak odmówię. Patrz.
Wyjął z kieszeni i rzucił jej zdjęcie, na którym opala się na jachcie w samym bikini.
 

Ostatnio edytowane przez Sekal : 11-11-2013 o 00:55.
Sekal jest offline