Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2013, 16:19   #13
Hypre
 
Hypre's Avatar
 
Reputacja: 1 Hypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłośćHypre ma wspaniałą przyszłość
Chodziło mi konkretnie o trabanta Jednak nie polecam go podczas wypadków - karoseria z tworzywa
Sesja była w sobotę i stwierdzam że neuroshima to trudny system :<
Trzeba dużego doświadczena w byciu MG plus duży staż jako gracz żeby prowadzić dobrą sesje w neuroshimie.
Jeden z graczy poo sesji powiedzial mi ze fajnie prowadze ale brakuje mu epickości z fantasy. Brakuje mu mnogości ras barwności świata etc. Świat jest pusty wszyscy są nieprzyjaźni każdy dba tylko o swój tyłek itd. Wytłumaczył mi że, spoko prowadzę tylko świat jest do dupy.
Spróbuje dodać trochę epickości, bo do tej sesji był dosyć sztampowy i prosty scenariusz na średnią skalę
Jest to dobre doświadczenie, które rozwija mnie jako MG, ale nadal czuję się 10x pewniej w systemach fantasy.
Nie wiem czy tej kampani nie zrobić krótkiej na jeszcze 6-7 sesji i przerzucić się n.p na warmłotka a do shimy wrócić już na lato.
 
Hypre jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem