Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2013, 15:44   #94
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Ja tam za szeryfem nie chce się pchać. Poza tym jak by to wyglądało? Szeryf dostaje nagłe wezwanie, a kilka osób jedzie za nim zobaczyć co się stało. Pewnie by nas pogonił (przynajmniej ja bym tag zrobił gdybym grał szeryfem i ktoś za mną jechał w tej sytuacji), albo nastawił się negatywnie.
Jeśli stało się tam coś dziwnego np. wypatroszenie/zaginięcie kogoś to pewnie wieści i tak do nas dotrą w ten czy inny sposób bo to dość małe miastko.

Poza tym z punktu widzenia Charlesa nie ma po co jechać za szeryfem. Jestem pewnie mokry, zziębnięty, głodny, wstrząśnięty etc. i chcę już tylko usiąść, odpocząć i zastanowić się nad całą tą sytuacją.

Opisałem w poście że oddaję kluczyki Elizabeth, więc nie jestem już kapitanem naszego pojazdu. Z nią trzeba rozmawiać
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline