Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2013, 19:57   #17
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Chyba już zapomniał, jaka potrafi być, i zwykle jest, Felipa de Jesus. Latynoski temperament sprawił, że nawet nie ruszył się z okolic drzwi łazienki, opierając barkiem o ścianę i patrząc na swoją ex. Nawet na ustach pojawił mu się cień prawdziwego uśmiechu, pierwszy raz odkąd go zobaczyła tego dnia. Gdy wyjęła jedzenie i prawie rzuciła talerze, które z trudem utrzymały się na stole, ruszył się z miejsca.
- Dobrze, że się nie zmieniłaś.

Cokolwiek przy tym myślał, usiadł przy stole i przyłączył się do jedzenia, korzystając z faktu, że żarcie tak zapycha jej usta, że za bardzo mówić nie może, to tym razem on gadał, posiłek głównie skubiąc.
- Chyba zapomniałaś z kim rozmawiasz. Ja i gangowe plotki? Wiesz, że nie siedzę dogłębnie w tym temacie. Są dnie, w których prawie z nikim nie gadam! - popukał się pałeczką w czoło. - Ale z tego co słyszałem, jest chyba ze trzech kandydatów. Dwóch twierdzi, że Wujek Li ich namaścił, a trzeci korzysta z kontaktów i wpływów. Jak oni się zwali... Ci pierwsi dwa to Jin-Tieo i Wściekły Han. Na tego drugiego bym nie stawiał, to zwykły mięśniak. Zresztą musisz ich pamiętać, kręcili się zawsze przy Wujku. A trzeci to jakiś murzyn, jeden z ważniejszych poruczników, czy jak wy tam ich zwiecie.

Przerwał na chwilę swój monolog, nadrabiając jedzenie. Machał przy tym pałeczkami, które pomagały mu się wysłowić.
- Na razie jak knują to po cichu i niewiele wiem. Pewnie jutro się zacznie. Nawet nie wiem, gdzie przenieśli Wujka. Trzeba by było dopytać kogoś, na mnie nie patrz.
 
Sekal jest offline