Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2005, 21:53   #2
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Cóż, zalezy od systemu. W Wampirze starość = potęga. Wilkołaki z kolei też nie starzeją się normalnie, ale po przekroczeniu pewnego progu wiekowego spadają im współczynniki. Myślę, że to całkiem normalne, że na starość nawet superbohater słabnie (w systemach, w których to możliwe), coś go łamie w krzyżu, a brzuszek rośnie. Niestety gracze mają tendencję do grania wyłącznie młodymi, silnymi, pięknymi postaciami (jak można zauwazyć też w niektóych opisach postaci na naszych sesjach na forum - gracz jest młody, piękny, powabny itd, ale z jego twarzy można wyczytać, że wiele przeszedł i jest doświadczony ). Rzadko też postać dożywa naturalnej starości, co też jest smutne. Jednak jak najbardziej jestem za odejmowaniem punktów "na starość". Wszystko zależy od tego, jaki postać prowadzi tryb życia, na co jest najbardziej narażona itp. Jeśli lubi przesiadywać w barach (karczmach), pali, pije, nie szanuje się, to wiadomo jak to może być na starość. Wytrzymałość, percepcja, wygląd - w dół :P
Też raczej nie spotkałam się z postacią gracza, która byłaby stara na tyle, aby mogła poszczycić się spadnięciem współczynników. Jak się uda, to wprowadzimy coś takiego na forum :P
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem