Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2013, 21:11   #21
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
- Oj, maleńka - pokręcił szybko głową. - Nie tykaj tego, dobrze ci radzę. Ledwie wczoraj Mały Joe dostał kulkę, bo wcześniej przez cały dzień się chwalił, że ma źródło do tego nowego syfu. Ludziom odpieprzyło, mówię ci to ja, CJ!
Powiedział z dumą i klepnął się w pierś. Zamachnął się ręką i objął gestem z pół ulicy.
- A poza tym to stara bieda. BloodBoys widząc nasze problemy próbują się odciąć. Jacyś nowi się rozpychają. A o Wujku to już na pewno wiesz. Mogę ci skołować trochę normalnego towaru, jeśli chcesz. Ale teraz wyglądasz świeżo. Podobasz mi się taka.
Zbliżył się bardziej i otarł o jej ciało prowokująco. Zawsze taki był. Nawet Waylanda nie ruszał, choć akurat haker praktycznie chłopaka nie znał.
- Jeszcze coś. Otworzyli sporo nowych burdeli. Jak sieć marketów, mówię ci! U nas niby tylko jeden, ale i tak. Kumpel był. Mówi, że pełen odlot. Ponoć można sobie skonfigurować laskę przed wejściem, czaisz? - roześmiał się.
 
Sekal jest offline