Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2013, 14:35   #25
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Mocne drinki były w zasadzie czystym alkoholem z lekkim dodatkiem czegoś egzotycznego. Rozgrzewały policzki, ale nie atmosferę. Wayland unikał jej spojrzeniem przez dłuższy czas, mówiąc ze wzrokiem wbitym w stół bilardowy, na którym nikt obecnie nie grał.

- Nie mam żalu. Czy już tego nie mówiłem? - wzruszył ramionami. - Nie mogę mieć żalu, bo sam się w to wpakowałem. Nazwałbym to raczej... rozczarowaniem. Walczę z tym uczuciem, ale nie mogę go teraz przełamać. To, że masz kasę, że wyjechałaś, że z innym facetem. Ale nie bój żaby, przejdzie mi kiedyś - spróbował się uśmiechnąć, marnie to wyszło. - Gdyby to w jakiś sposób nie dotyczyło ciebie, nie zadzwoniłbym. Nie jest moim celem komplikowanie ci układającego się coraz lepiej życia. Wydaje sie jednak, że przeszłość się za tobą ciągnie i chwilowo nie chce puścić, co?
 
Sekal jest offline