Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2013, 17:04   #26
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
- Znasz mnie, jestem tchórzem - słowa zamaskowała miłym uśmiechem. - Jak sytuacja się komplikuje zbieram manatki i daję dyla. Ale zawsze wracam, si? Ja wiem, że nasz związek jest toxico a ja... no cóż, nigdy nie byłam dziewczyną roku... Ciągnie mnie do używek, innych mężczyzn i kłopotów. Taka jestem. Taka zawsze byłam, odkąd mnie poznałeś w miejskim... orfanato. Jak miałam osiem lat już było oczywiste, że lekko ze mną nie będzie... Wiedziałam, że w końcu stracisz do mnie cierpliwość. Ale nawet jeśli nie będziesz już moim novio, to wiesz... liczę na to, że nigdy nie przestaniesz być moim przyjacielem. Ty i Buullet to wszystko co mam. Nawet jeśli czasami od was uciekam... - upiła łyk ciężkiego alkoholu lekko przygryzając szklankę zębami. Miała nadzieję, że Jin-Tieo wkrótce przybędzie. Sama sprowokowała tą rozmowę a teraz ugrzęzła w jej ciężarze.
 
liliel jest offline