Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2013, 14:40   #48
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
+1 punkt do karmy zbawienia.

Puściłeś parę gejów przodem, z czego bezzwłocznie skorzystali. Ruszyli ścieżką na której obecnie wciąż majstrował Conny.

- Jeszcze moment, daj mi minutę - usłyszałeś w słuchawce - Kurwa, Nico! Miałeś zadbać o to by nikt mnie nie nakrył, a tu jakieś dwa przydupasy mi przed chwilą przeszły obok... - dodał po chwili Młodziak z nieukrywaną frustracją.
Minuta minęła. Młodziak zgodnie z obietnicą, ukończył hakowanie.
- Gotowe. Obraz został zapętlony, a skaner termiczny wyłączony - zakomunikował dumnie - A teraz biegnij tu szybko, bo któryś z tej dwójki chyba ma zamiar powiadomić władze uczelni o moim działaniu... - dodał z nutą pretensjonalnego cynizmu.
Gdy podszedłeś do Conny'ego, wskazał palcem na parę studentów, których przypuściłeś. Ewidentnie zeszło z nich podniecenie i teraz byli zafrapowani tym co ujrzeli. Chyba jednemu z nich nie spodobało się to wszystko. Gość w dresie, jakiś inny bez mundurku, to się nie mogło trzymać kupy. W końcu jeden z nich ruszył przez mini-park w stronę głównego wejścia do uczelni.
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline